Spotkanie biznesowe: "Rozmowy Portalu Samorządowego"

To kolejne spotkanie z cyklu, w którym będą kontynuowane najważniejsze wątki kongresów i forów organizowanych przez Grupę PTWP. Spotkanie organizowane przez redakcję serwisu portalsamorzadowy.pl poświęcone będzie zagadnieniu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Spotkanie biznesowe: "Rozmowy Portalu Samorządowego"

To kolejne spotkanie z cyklu, w którym będą kontynuowane najważniejsze wątki kongresów i forów organizowanych przez Grupę PTWP - ale w formule kameralnej, łączącej wartość merytoryczną z możliwością spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze, w wyjątkowym miejscu, w Restauracji Villa Gardena w Parku Śląskim.

Temat spotkania:

Spotkanie z cyklu Rozmowy Portalu Samorządowego
Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Zapraszamy 28 sierpnia 2019 r. o godzinie 12.00-15.00 do Restauracji Villa Gardena w Parku Śląskim.

Program wydarzenia z udziałem przedstawicieli administracji samorządowej, spółek komunalnych i przedsiębiorców obejmie moderowaną rozmowę, w której wspólnie określimy ramy i znaczenie tytułowego zjawiska. Po lunchu zaprosimy do rozmów kuluarowych. Formuła i przestrzeń naszego spotkania sprzyjać będzie ich networkingowemu charakterowi.

Za merytoryczne przygotowanie spotkania odpowiedzialni są doświadczeni dziennikarze mediów Grupy PTWP.

Restauracja Villa Gardena zlokalizowana jest w sercu Parku Śląskiego, zaledwie 8 min. od centrum Katowic. Najdogodniej do restauracji można dojechać od ulicy Bytkowskiej.

W celu zgłoszenia udziału w spotkaniu, prosimy o rejestrację.
Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia.